Wellness centrum Podkova

sa nachádza v priestoroch budovy AGROPARTNER spol. s r.o. Veľkosť a situovanie tohto priestoru robí z nášho wellness útulné privátne zariadenie vhodné pre menšie skupiny, ktorým poskytuje veškerú intimitu a súkromie. Ideálne pre páry. Priestorovo nadväzuje na bar a vonkajšie ihrisko, ktoré ponúka výhľad na zrúcaninu Plaveckého hradu. 

 

Vybavenie Wellness centra Podkova:

Hydromasážna vaňa
Parná sauna
Fínska (suchá) sauna
Protiprúdny bazén
Oddychová miestnosť
Solárium
Masážny kútik

Objednať sa môžete telefonicky na čísle 034/6940522, mob. 0907/936 896 alebo e-mailom na fajkosova@agropartner.sk

 

Hydromasážna vaňa

Ľahnite si na lehátko vo vírivke a nechajte sa uniesť upokojujúcim masážnym zážitkom. Doprajte oddych celému Vášmu telu a nechajte sa rozmaznávať účinkami hydromasážnej vane. Zabezpečia to tri hydromasážne čerpadlá, 66 trysiek a 99 masážnych bodov. Dokonalý relax si vie užiť vo vani plnohodnotne šesť ľudí.

Vstup do vane je povolený výhradne v plavkách.

 

Parná sauna

Jedná sa o klasický „Parný kúpeľ“, kde vlhkosť vzduchu je 100%, no teplota je len o niečo vyššia než teplota tela. Parná sauna menej zaťažuje organizmus v porovnaní s klasickou fínskou saunou. Je tak vhodná aj pre ľudí, ktorí trpia rôznymi zdravotnými problémami a klasická fínska sauna nie je pre nich vhodná. Štúdie ukazujú, že pobyt v parnej saune priaznivo napomáha pri liečbe dýchacích problémov, astme či bronchiálnej astme. Parná sauna má taktiež veľmi pozitívne účinky pre ľudí, ktorí majú problémy so spaním, prekrvením pokožky a sú citliví na rôzne zmeny počasia.

Ďalším obrovským prínosom parnej sauny je vynikajúci vplyv na pokožku. Samotná para stimuluje podkožný krvný obeh, pričom intenzívne čistí pleť, otvára póry a odstraňuje odumretú pokožku a nečistoty, a zanecháva tak pokožku jemnú, čistú a hladkú.

Do sauny prosím vstupujte výhradne v plachtách.

 

Fínska sauna (suchá sauna)

Fínska sauna má priaznivé účinky na naše zdravie. Je výborná ako prevencia proti rôznym chorobám a zvyšuje odolnosť organizmu. Potením sa z tela vyplavujú všetky toxíny a následné ochladzovanie zvyšuje naše otužovanie. Sauna je vhodná pre tých, ktorí sa chcú o svoje telo starať. Slúži na regeneráciu a celkový oddych po fyzickej aj psychickej stránke.

Saunovanie sa neodporúča ľuďom s vysokým krvným tlakom, s kožnými a respiračnými chorobami, so srdcovými ťažkosťami, s nádchou, chrípkou a alergikom.


Účinky saunovania:

• zvýšené prekrvenie a prehriatie môže zlepšovať pohyblivosť svalstva a kĺbov, prípadne znižovať bolesti
• zvyšuje sa potenie a stúpa činnosť mazových žliaz - dôkladné vypotenie odplavuje nečistoty z kože, čo má značný kozmetický význam
• má význam aj ako prevencia rôznych chorôb z nachladnutia
• sauna patrí k najvšestrannejším otužovacím procedúram


Výhody saunovania:

• telo sa zbavuje odpadových látok
• saunovanie zabezpečí dobré prekrvenie mozgu, končatín, kože
• prudkým zahrievaním a následným schladením sa rozširujú a zužujú cievy, čím sa stávajú elastickejšie
• saunovaním po veľkej námahe sa telo zbavuje únavy

Do sauny prosím vstupujte výhradne v plachtách. Žiadajte ich u obsluhy.

 

Bazén s protiprúdom

V našom bazéne si môžete zaplávať akokoľvek rýchlo vďaka nastaviteľnej rýchlosti protiprúdu. Podľa Vašej potreby si ho môžete nastaviť aj sami. Plávanie je jednou z najzdravších foriem pohybu. Podporuje symetrický vývoj svalstva a napomáha tak správnemu držaniu tela. Plávanie ďalej zlepšuje fyzickú a psychickú kondíciu, podporuje imunitu, rozvíja flexibilitu kĺbov, znižuje tep srdca- srdce pracuje efektívnejšie.

Vstup do bazéna je povolený výhradne v plavkách.

 

Oddychová miestnosť

Počas pobytu vo wellness centre máte k dispozícii aj oddychovú miestnosť. Môžete si tu  ľahnúť, odpočinúť si, počúvať relaxačnú hudbu, prípadne si môžete objednať občerstvenie z baru. Neváhajte osloviť obsluhu zariadenia a objednať si drink, na ktorý máte chuť.

 

Masážny kútik

Poskytovanie masáží v priestoroch nášho zaradenia zabezpečujeme prostredníctvom skúsených masérov. Vychutnať si môžete klasickú masáž celého tela alebo vybraných častí tela. Prosíme o objednanie dva dni vopred.

 

Solárium

Svetlo, ktoré solárium vyžaruje, má optimálne zloženie pre rýchle a veľmi efektívne opaľovanie ľudskej pokožky. Špeciálne lampy poskytujú pomerne vysoký podiel mierneho UV "A" opaľovacieho žiarenia. Toto predchádza spáleniu, kým súčasne vyvoláva pekné bronzové opálenie v krátkom čase. Okrem kozmetického efektu (atraktívne opálenie) je vhodné množstvo opaľovania zdraviu prospešné pri metabolických poruchách alebo prechladnutí. Tiež veľmi dôležitým faktom je, že počas opaľovania v soláriu sa tvorí v pokožke vitamín "D", ktorý priamo ukladá vápnik do kostí, teda pôsobí proti odvápňovaniu organizmu. Pri rôznych kožných ochoreniach ako je akné, psoriáza, seborhea sa tiež prejavuje priaznivý efekt opaľovania v soláriu.

K dispozícii máme solárium ERGOLINE 22 IGB Super Power.

 

Cenník

1 hodina 45 eur (max. 6 osôb)
každá ďalšia osoba 3,90 eur / hodina
každá ďalšia hodina 33,90 eur

 

Agropartner spol. s r.o.
Plavecké Podhradie č. 258
906 36 okr. Malacky

tel. : 034 / 69405 52
fax. : 034 / 69405 20
info@agropartner.sk

Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. x